Головна / Публікації та новини / З великою часткою ймовірності Кличко залишить Україну — Сергій Войченко

публікації та новини

 • Підзаголовок
 • З великою часткою ймовірності Кличко залишить Україну — Сергій Войченко

  Авг - 06 - 2019

  Мер Києва Віталій Кличко зрозумів, що програє в своєму протистоянні голові Офісу президента Андрію Богдану і тому, з великою часткою ймовірності, він залишить Україну, щоб уникнути відповідальності за пов’язані з ним корупційні скандали.

  Таку думку висловив адвокат, кандидат юридичних наук, голова адвокатського об’єднання «Войченко і Дульський», громадський діяч Сергій Войченко в коментарі «Спілці блогерів України».

  «Чи буде тікати? Я думаю, він розуміє, що цю війну він, вочевидь, буде програвати. Тобто, якщо він не впевнений у своїх силах, то повертатися йому в Україну, мабуть, не потрібно – можливо, саме так він і вчинить, хоча він заявляв, що готовий боротися за пост», — вважає адвокат.

  Він зазначає, що поїздка Кличка в США та його фотографія з усім відомим політиком дала йому певні гарантії, які він ще намагається знайти за межами України.

  «Ми знаємо, що він деякий час прожив за кордоном і, напевно, у нього є можливість перебувати там деякий період», — каже Войченко.

  За його словами, подальше майбутнє Кличка залежить від української правоохоронної системи: наскільки вона своєчасно і повною мірою відреагує на події, які відбувалися під час перебування Кличка на посаді, зокрема за корупційні скандали, наприклад, пов’язані зі скандальним пішохідним мостом.

  «Після зміни генерального прокурора України, тому що зараз всі удари і від Порошенка, і від Кличка відводить Луценко, за Кличка навряд чи буде кому заступитися в Генеральній прокуратурі України — ми можемо побачити нові витки кримінальних проваджень», — резюмує адвокат.

  Посилання на першоджерело: https://ua.sbu.ua/polityka/z-velykoiu-chastkoiu-imovirnosti-klychko-pokyne-ukrainu-serhii-voichenko-11360.html

  Поділитися

  Коментарі

 • Підзаголовок
 • Обсуждение закрыто.