Головна / Публікації та новини / Войченко: Парубію можуть висунути звинувачення в причетності до одеської трагедії 2-го травня

публікації та новини

 • Підзаголовок
 • Войченко: Парубію можуть висунути звинувачення в причетності до одеської трагедії 2-го травня

  Сен - 04 - 2019

  Громадський діяч, голова Адвокатського об’єднання «Войченко і Дульський» Сергій Войченко заявив, що в ініційованому Державним бюро розслідувань кримінальному провадженні проти спікера Ради минулого скликання Андрія Парубія занадто мало подробиць для винесення будь-яких припущень стосовно його винуватості. Про це він розповів в коментарі кореспонденту «Ехо UA».

  Войченко: Парубію можуть висунути звинувачення в причетності до одеської трагедії 2-го травня

  «Інформацію про кримінальне провадження, в якому фігурує ім’я Андрія Парубія, важко назвати деталізованою — громадськість не володіє важливими фактами і нюансами, щоб зрозуміти ситуацію цілком і зробити правильні висновки. В Єдиному реєстрі судових рішень міститься ухвала слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва, згідно з яким Державне бюро розслідувань зобов’язане внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо перешкоджання паном Парубієм здійсненню виборчого права. Факти, якими оперував заявник, в рішенні суду відсутні», — сказав він.

  Войченко зазначив, що незабаром Парубію також можуть висунути звинувачення в причетності до сумних подій, які відбулися в Одесі 2-го травня 2014 року.

  «Варто зауважити, що сьогодні кримінально-процесуальне законодавство побудоване таким чином, що будь-які заяви громадян повинні реєструватися, за ними повинна проводитися перевірка — встановлюється наявність складу кримінального правопорушення. Взагалі, щоб професійно прокоментувати ситуацію, треба, як мінімум, почути аргументи обох сторін. Поки що ми не бачимо активних слідчих або процесуальних дій щодо Андрія Парубія. Однак існує велика ймовірність, що обговорюване кримінальне провадження — не єдине, яке буде зареєстровано стосовно колишнього спікера Верховної Ради. Зокрема, за повідомленнями ЗМІ, він був нібито причетний до сумно відомих подій, які відбулися 2-го травня 2014 року в Одесі », — підсумував експерт.

  Раніше ДБР відкрило кримінальне провадження щодо екс-спікера Верховної Ради Андрія Парубія.

  Посилання на першоджерело: https://echo-ua.media/uk/vojchenko-parubiyu-mogut-vydvinut-obvineniya-v-prichastnosti-k-odesskoj-tragedii-2-go-maya-2/

  Поділитися

  Коментарі

 • Підзаголовок
 • Обсуждение закрыто.