Home

Сергій Войченко

Україна — для всіх і кожного

Кожен громадянин для своєї країни повинен зробити максимально від нього залежне. В цій країні народились мої діти, споконвіку жили мої діди й прадіди, так само я хочу, щоб на цій землі жили мої внуки і правнуки. Щоб дійсно жили, а не виживали і існували!

 • Про мене

  Біографія

  Я народився 18 жовтня 1980 року в місті Києві. В 1995 році після закінчення 8 класів середньої школи, поступив до Київського військового ліцею (колишнє Київське військове Суворовське училище), який закінчив в 1998 році.

  В 1998 році я поступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В 2000 році, склавши вступні іспити, був зарахований на кафедру військового права Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю військовий юрист і закінчив його в 2002 році.

 • Детальніше

  Публікації та новини

  22 Авг-2019
  0
  3

  Український громадський діяч, голова Адвокатського об’єднання «Войченко і Дульський» Сергій Войченко повідомив, що Китай має потребу в українських двигунах компанії «Мотор Січ», тому готовий до міжнародної співпраці з нашою країною у цій сфері.   Про це він розповів в коментарі кореспонденту «Ехо UA». «Авіакомпанія «Мотор Січ» неодноразово заявляла про те, що китайський ринок дуже швидко […]

  16 Авг-2019
  0
  6

  Як повідомляють джерела «Вестей» у військовій прокуратурі, оточення головного військового прокурора потихеньку починає пакувати валізи і збиратися на вихід. Тим часом сам Анатолій Матіос йти у відставку не поспішає і, очевидно, вичікує, намагаючись домовитися про взаємодію з новою командою влади. До того ж у своїй публічній заяві Матіос не упускає жодного шансу якомога образніше поговорити […]

  ВІДЕОКАНАЛ YOUTUBE

  Ви можете ознайомитися з відео новинами на каналі

  БІЛЬШЕ