Home

Сергій Войченко

Україна — для всіх і кожного

Кожен громадянин для своєї країни повинен зробити максимально від нього залежне. В цій країні народились мої діти, споконвіку жили мої діди й прадіди, так само я хочу, щоб на цій землі жили мої внуки і правнуки. Щоб дійсно жили, а не виживали і існували!

 • Про мене

  Біографія

  Я народився 18 жовтня 1980 року в місті Києві. В 1995 році після закінчення 8 класів середньої школи, поступив до Київського військового ліцею (колишнє Київське військове Суворовське училище), який закінчив в 1998 році.

  В 1998 році я поступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В 2000 році, склавши вступні іспити, був зарахований на кафедру військового права Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю військовий юрист і закінчив його в 2002 році.

 • Детальніше

  Публікації та новини

  26 Фев-2021
  0
  2

  Збільшення штрафів за порушення правил дорожнього руху. Спроба сказати остаточне «прощавай», так званій проблемі «євробляхерів». ПРОСТО.  

  26 Фев-2021
  0
  2

  Такі дії можуть бути частиною глобальної інформаційної зачистки. Київський районний суд міста Харків наклав арешт на майнові права інтелектуальної власності окремих Telegram-каналів. Під судову «опалу» потрапили канали «Сплетница», «Легитимный», «Резидент», а також «Картель», через що доступ їх підписникам до контенту повинен бути закритий. З огляду на, що Telegram є месенджером, а не активним сайтом, у […]

  ВІДЕОКАНАЛ YOUTUBE

  Ви можете ознайомитися з відео новинами на каналі

  БІЛЬШЕ