Home

Сергій Войченко

Україна — для всіх і кожного

Кожен громадянин для своєї країни повинен зробити максимально від нього залежне. В цій країні народились мої діти, споконвіку жили мої діди й прадіди, так само я хочу, щоб на цій землі жили мої внуки і правнуки. Щоб дійсно жили, а не виживали і існували!

 • Про мене

  Біографія

  Я народився 18 жовтня 1980 року в місті Києві. В 1995 році після закінчення 8 класів середньої школи, поступив до Київського військового ліцею (колишнє Київське військове Суворовське училище), який закінчив в 1998 році.

  В 1998 році я поступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В 2000 році, склавши вступні іспити, був зарахований на кафедру військового права Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю військовий юрист і закінчив його в 2002 році.

 • Детальніше

  Публікації та новини

  20 Май-2019
  0
  5

  Андрій Портнов повернувся в Україну і повідомив про готовність судитися з попередньою владою Кілька українських топ-чиновників і політиків зовсім скоро можуть опинитися невиїзними з України, а деякі і зовсім стати фігурантами нових кримінальних справ. Столичний суд прийняв до розгляду позов про заборону виїзду з України екс-президента Петра Порошенка і більше сотні його людей, включно зі […]

  15 Май-2019
  0
  8

  На завершення своєї каденції Петро Порошенко почав роздавати нагороди та робити кадрові призначення. Так, 7 травня він призначив 75 суддів до Верховного Суду, серед яких юристи «Рошену», племінник народного депутата від «Опоблоку» Сергія Ківалова та «судді Майдану». При цьому Порошенко навіть висловив сподівання, що його наступник Володимир Зеленський і його команда не будуть втручатися у […]

  ВІДЕОКАНАЛ YOUTUBE

  Ви можете ознайомитися з відео новинами на каналі

  БІЛЬШЕ