Головна / Публікації та новини / 5 нових книжок, які змінять вашу свідомість

публікації та новини

 • Підзаголовок
 • 5 нових книжок, які змінять вашу свідомість

  Ноя - 09 - 2021

  5 нових книжок, які змінять вашу свідомість

  Іноді одна-єдина книжка спроможна змінити життя, розширити горизонти і збільшити масштаби.

  Історія багатих і успішних буває цікавішою і кориснішою за будь-який роман, а герої, які зробили себе самі — за найкрутіших суперменів. У цій добірці — саме про це, і чтиво обіцяє бути приголомшливим і захопливим.

  Сергій Войченко, Володимир Новік. Під знаком влади. — К.: Саміт-книга, 2021

  ©

  «Цю книжку можна оцінити і як посібник для того, хто хоче досягнути вершини влади, стати саме правителем, вождем для свого народу, а не черговим зрадником власної країни і людей, — зауважують автори книжки. — І як посібник для людей, які повинні вміти і знати, як оцінити правителя ще на етапі так званих оглядин, як оцінити його якості та які вони в нього б мали бути, а найголовніше — зрозуміти й оцінити команду, з якою він іде до влади. Лозунги — гарна річ, як і реклама, але все ж таки оцінку дає практичне використання і вживання кінцевим споживачем».

  Тож мова у цій книжці про те, як стати успішним будь-де й будь у чому, бути переможцем, а не переможеним. Де містяться джерела сили і як стати господарем своєї долі. Чому одні люди віддають накази, а інші їх тільки виконують. У чому секрети особистого впливу та як ефективно впливати на події, історію, державу, людей і на себе. Зазирнути в найглибші підвалини влади і дізнатися її найбільш суворо охоронювані століттями таємниці, а також дізнатися, які думки й поради на ці теми висловлювали кращі з кращих — найзнаменитіші постаті й персонажі світової історії.

  Тож, щоб не опинитися у власній печері пихи, розбити оболонку гонору і зруйнувати стіну непорозумінь, варто дослухатися порад, які пропонують автори, і після прочитання цієї книжки ви вже інакше будете дивитися на багато речей і явищ, які вас оточують. Ба більше, вона реально допоможе тому, хто схоче змінити все на краще, на чому так само наголошують автори.

  Посилання на першоджерело:  https://tsn.ua/lady/zvezdy/sobytiya/5-novih-knizhok-yaki-zminyat-vashu-svidomist-1890775.html

  Поділитися

  Коментарі

 • Підзаголовок
 • Обсуждение закрыто.