Головна / Про мене

Про мене

Біографія

Я народився 18 жовтня 1980 року в місті Києві. В 1995 році після закінчення 8 класів середньої школи, поступив до Київського військового ліцею (колишнє Київське військове Суворовське училище), який закінчив в 1998 році.

В 1998 році я поступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В 2000 році, склавши вступні іспити, був зарахований на кафедру військового права Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю військовий юрист і закінчив його в 2002 році.

В 2003 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціалізацією «Суд. Прокуратура. Адвокатура» та здобув кваліфікацію спеціаліст права. В 2003 році – поступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на економічний факультет, який закінчив з відзнакою в 2005 році за спеціалізацією «Фінанси» та здобув кваліфікацію економіста.

В 2005 році поступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на факультет психології, який закінчив з відзнакою в 2007 році, за спеціалізацією «Психологія» та здобув кваліфікацію психолога. В 2007 році поступив до Національної академії державного управління при Президентові України, на факультет «Державне правління», яку закінчив в 2010 році та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

В листопаді 2010 року я провів прилюдний захист дисертації в Національному університеті «Одеська юридична академія» на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук та успішно закінчив своє дисертаційне дослідження.

З червня по серпень 1997 року, по закінченні другого курсу Київського військового ліцею, під час літньої відпустки, працював у відкритому акціонерному товаристві «Київміськбуд-2» автослюсарем другого розряду.

З березня 2000 року по березень 2001 року працював в Спілці кабельного телебачення України на посаді юриста, де займався інформативно-правовим забезпеченням діяльності Спілки, надавав консультації з питань чинного законодавства по діяльності кабельних операторів України, брав участь в переговорах та укладеннях договорів, як з іноземними так і вітчизняними телеканалами, займався питаннями авторських та суміжних прав, брав участь у розробці проектів законів, що б стосувались питань діяльності кабельних операторів України, готував аналітичні та науково-публіцистичні статті до щомісячного бюлетеню Спілки кабельного телебачення України.

З листопада 2000 року по 2001рік працював у видавництві «Юрінком Інтер» на посаді менеджера з продажу юридичної літератури, потім в газеті «Юридичний вісник України» «Юрінком Інтер», на посаді юриста-консультанта.

З 1 листопада 2000 року по березень 2002 року працював в Апараті Верховної Ради України на посаді помічника-консультанта народного депутата України.

З травня 2001 року по жовтень 2002 року працював позаштатним консультантом в комітеті Верховної Ради України з питань науки та техніки.

З серпня 2001 року по листопад 2001 року працював на посаді юристконсульта в ЗАТ «Дніпровський універмаг».

З серпня 2001 року по жовтень 2002 року працював юристом в ТОМ «Музичний канал «О-ТВ»». З жовтня 2002 року по жовтень 2010 року призначений на посаду слідчого прокуратури Святошинського району міста Києва.

З 2004 року по 2005 рік працював за сумісництвом викладачем в Державній академії житлово-комунального господарства, де викладав курси «Адміністративне право України» та «Підприємницьке право України».

У період з 2003 року по 2010 рік неодноразово залучався до роботи в групах слідчих по резонансним та багатоепізодним розслідуванням кримінальних справ, які розслідувала прокуратура міста Києва та Генеральна прокуратура України.

З 12.10.2010 року призначений на посаду слідчого в особливо важливих справах відділу з розслідування кримінальних справ у сфері економіки управління з розслідування кримінальних справ слідчим ГПУ Головного управління з розслідування особливо важких справ Генеральної прокуратури України.

З 16.08.2011 року призначений на посаду прокурора відділу нагляду за додержанням законів при провадженні досудового слідства управління нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства Головного управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю та корупцією Генеральної прокуратури України.

З 10.11.2011 року призначений на посаду першого заступника прокурора міста Івано-Франківськ. З 6.06.2012 року переведений на посаду заступника прокурора міста Івано-Франківськ.

З жовтня 2012 року по лютий 2013 року працював на посаді першого заступника прокурора міста Івано-Франківськ.

В жовтні 2014 року балотувався на виборах до Верховної Ради України, округ №92.

З жовтня 2014 року – 2016 рік – обіймав посаду першого заступника голови Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України.

В грудні 2013 року отримав свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю, якою і займається до теперішнього часу. Голова адвокатського об’єднання «Войченко і Дульський».

 


Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ!

В. Симоненко «Де зараз ви, кати мого народу?..»


Кожен громадянин для своєї країни повинен зробити максимально від нього залежне. В цій країні народились мої діти, споконвіку жили мої діди й прадіди, так само я хочу, щоб на цій землі жили мої внуки і правнуки. Щоб дійсно жили, а не виживали і існували!


Прокляття, хто муки Вітчизни забуде!
Хай проклят, хто жив, як осот!
Зітрем в порох нечисть – щасливими будем!
Не раб український народ!

П. Санжара. «Вставайте до бою!»


Для мене є дуже важливим те, що відбувається в Україні. Тому, звичайно, мені не байдужа доля моєї рідної країни, доля людей, які проживають на цій землі.

Я переконаний в тому, що магнати, які встановили тут кланову систему, і ведуть нашу країну до соціально-економічного зубожіння, коли 3-5% утримують всі народні багатства країни, а 95% працюють на цих людей, будуть сидіти за ґратами, а награбоване буде повернуто народу.

Україна – сильна держава, а українці – вільна нація, життєлюбний народ, який заслуговує жити краще. Для цього дійсно потрібно багато працювати та кожен з нас для цього має прикладати максимально зусиль.

Маючи значний досвід роботи та відповідну вищу професійну освіту, я відчуваю в собі сили до того, що я здатний змінити в цій країні на краще багато чого. Серед іншого, я зараз, займаючись роботою адвоката, кожного дня стикаюсь із грубими порушеннями законних прав людини і громадянина, що в черговий раз підтверджує те, що правоохоронна система потребує дійсно докорінних змін. І не лише правоохоронна система, але й економічна система, яка призводить до зловживань, розкрадань, корупції – але все це відбувається виключно тому, що в країні це дозволяється, в країну приходять до влади не ті люди, які плекаються не за державні інтереси, а приходять для того, щоб займатися грабіжництвом та розглядають Україну як бізнес-проект.

Україна – це не проект купки магнатів, а Держава вільних громадян, які є нащадками козацького роду!

Завжди на Україні піднімалися мужні, волелюбні люди, щоб врятувати рідну землю від поневолення. Український народ ніколи і нікому не корився. Вся історія українського народу складається з мужньої та героїчної боротьби за своє національне визволення, становлення державності, незалежність, волю.

Сучасна Україна – це країна з великими можливостями. У нас є все для того, щоб досягти благополуччя для всіх – географічне положення, корисні копалини, родюча земля, розумні та працьовиті люди.

На цьому нелегкому шляху ми стикаємося з необхідністю вирішити багато важливих проблем. Нехай ніколи не настане для нас той «проклятий тиждень і день», коли ми перестанемо пишатися, що ми – Українці! Пишаймося ж тим, що ми діти Великого, Доброго і Славного народу, пам’ятаймо:

…є в нас душа, повна
власних чеснот і щедрот,
І що є у нас дума, яка ще
од Байди нам в’ється.
І що ми на Вкраїні таки
український народ,
А не просто юрба, що у звітах
населенням зветься.

В. Баранов. «Українці мої»

Банк офіційних фотографій для ЗМІ

Ви можете ознайомитися з фотоматеріалами
  • Більше