Головна / Медіа / СУД ТРЕТІЙ ДЕНЬ ПОСПІЛЬ НЕ ЗМІГ ВИЗНАЧИТИСЯ ІЗ ЗАПОБІЖНИМ ЗАХОДОМ ДЛЯ ТІТОВА

публікації та новини

 • Підзаголовок
 • СУД ТРЕТІЙ ДЕНЬ ПОСПІЛЬ НЕ ЗМІГ ВИЗНАЧИТИСЯ ІЗ ЗАПОБІЖНИМ ЗАХОДОМ ДЛЯ ТІТОВА

  Дек - 28 - 2017

  Результатом третього дня безпрецедентних засідань по «справі Тітова» у Жовтневому суді м. Маріуполя, які тривали зранку до пізньої ночі, стало оголошення перерви до 10 години ранку 24 грудня

  Сьогодні закінчився третій день судових засідань по розгляду клопотань щодо утримання під вартою відомого миколаївського бізнесмена Михайла Тітова.

  Третій день прокуратура та сторона захисту в суді доводили один одному підстави утримання Тітова під вартою чи їх відсутність. Безпрецедентні засідання тривали зранку до пізньої ночі, і сьогодні, вже під кінець третього дня, суд так і не зміг прийняти рішення.

  Чи буде завтра, у неділю, 24 грудня, проведено чергове засідання? Можливо, так.

  Окрім того, присутні на місці подій кореспонденти говорять, що на суд здійснюється тиск, а атмосфера, яка спостерігається у судовому засіданні, напружена. Знервовані були усі: і секретар судового засідання, і конвой.

  За словами сторони захисту, сьогодні майже 14 годин без перерви Тітова тримали у нелюдських умовах, у скляній клітці, про недопустимість чого напередодні у судовому засіданні заявляв адвокат Сергій Войченко. А сьогодні навіть виникла необхідність виклику «швидкої».

  Втім, медики «швидкої» полишили суд без надання жодних коментарів.

  Нагадаємо, що у резонансній справі з’явилися нові захисники — відомі українські адвокати адвокатського об’єднання «Войченко і Дульский». Можливо, це пов’язано з їхнім рівнем професіоналізму, але не виключено й інше: якщо складається така ситуація, то заяви прокуратури про наявність доказів вини Тітова, які сторона захисту відпочатку процессу називає «голослівними», очевидно, дають збій. Єдине, з чого можна зробити висновок, то, вочевидь, все може закінчитися лише адміністративним тиском на суд.

  посилання: https://blin.mk.ua/news/65106

  Поділитися

  Коментарі

 • Підзаголовок
 • Обсуждение закрыто.