Головна / Про мене

Про мене

Біографія

Я народився 18 жовтня 1980 року в місті Києві. В 1995 році після закінчення 8 класів середньої школи, поступив до Київського військового ліцею (колишнє Київське військове Суворовське училище), який закінчив в 1998 році.

В 1998 році я поступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В 2000 році, склавши вступні іспити, був зарахований на кафедру військового права Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю військовий юрист і закінчив його в 2002 році.

В 2003 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціалізацією «Суд. Прокуратура. Адвокатура» та здобув кваліфікацію спеціаліст права. В 2003 році – поступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на економічний факультет, який закінчив з відзнакою в 2005 році за спеціалізацією «Фінанси» та здобув кваліфікацію економіста.

В 2005 році поступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на факультет психології, який закінчив з відзнакою в 2007 році, за спеціалізацією «Психологія» та здобув кваліфікацію психолога. В 2007 році поступив до Національної академії державного управління при Президентові України, на факультет «Державне правління», яку закінчив в 2010 році та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

В листопаді 2010 року я провів прилюдний захист дисертації в Національному університеті «Одеська юридична академія» на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук та успішно закінчив своє дисертаційне дослідження.

З червня по серпень 1997 року, по закінченні другого курсу Київського військового ліцею, під час літньої відпустки, працював у відкритому акціонерному товаристві «Київміськбуд-2» автослюсарем другого розряду.

З березня 2000 року по березень 2001 року працював в Спілці кабельного телебачення України на посаді юриста, де займався інформативно-правовим забезпеченням діяльності Спілки, надавав консультації з питань чинного законодавства по діяльності кабельних операторів України, брав участь в переговорах та укладеннях договорів, як з іноземними так і вітчизняними телеканалами, займався питаннями авторських та суміжних прав, брав участь у розробці проектів законів, що б стосувались питань діяльності кабельних операторів України, готував аналітичні та науково-публіцистичні статті до щомісячного бюлетеню Спілки кабельного телебачення України.

З листопада 2000 року по 2001рік працював у видавництві «Юрінком Інтер» на посаді менеджера з продажу юридичної літератури, потім в газеті «Юридичний вісник України» «Юрінком Інтер», на посаді юриста-консультанта.

З 1 листопада 2000 року по березень 2002 року працював в Апараті Верховної Ради України на посаді помічника-консультанта народного депутата України.

З травня 2001 року по жовтень 2002 року працював позаштатним консультантом в комітеті Верховної Ради України з питань науки та техніки.

З серпня 2001 року по листопад 2001 року працював на посаді юристконсульта в ЗАТ «Дніпровський універмаг».

З серпня 2001 року по жовтень 2002 року працював юристом в ТОМ «Музичний канал «О-ТВ»». З жовтня 2002 року по жовтень 2010 року призначений на посаду слідчого прокуратури Святошинського району міста Києва.

З 2004 року по 2005 рік працював за сумісництвом викладачем в Державній академії житлово-комунального господарства, де викладав курси «Адміністративне право України» та «Підприємницьке право України».

У період з 2003 року по 2010 рік неодноразово залучався до роботи в групах слідчих по резонансним та багатоепізодним розслідуванням кримінальних справ, які розслідувала прокуратура міста Києва та Генеральна прокуратура України.

З 12.10.2010 року призначений на посаду слідчого в особливо важливих справах відділу з розслідування кримінальних справ у сфері економіки управління з розслідування кримінальних справ слідчим ГПУ Головного управління з розслідування особливо важких справ Генеральної прокуратури України.

З 16.08.2011 року призначений на посаду прокурора відділу нагляду за додержанням законів при провадженні досудового слідства управління нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства Головного управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю та корупцією Генеральної прокуратури України.

З 10.11.2011 року призначений на посаду першого заступника прокурора міста Івано-Франківськ. З 6.06.2012 року переведений на посаду заступника прокурора міста Івано-Франківськ.

З жовтня 2012 року по лютий 2013 року працював на посаді першого заступника прокурора міста Івано-Франківськ.

В грудні 2013 року отримав свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю, якою і займається до теперішнього часу. Голова адвокатського об’єднання «Войченко і Дульський».

В жовтні 2014 року балотувався на виборах до Верховної Ради України, округ №92.

З жовтня 2014 року – 2016 рік – обраний першим заступником голови Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України.


Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ!

В. Симоненко «Де зараз ви, кати мого народу?..»


Кожен громадянин для своєї країни повинен зробити максимально від нього залежне. В цій країні народились мої діти, споконвіку жили мої діди й прадіди, так само я хочу, щоб на цій землі жили мої внуки і правнуки. Щоб дійсно жили, а не виживали і існували!


Прокляття, хто муки Вітчизни забуде!
Хай проклят, хто жив, як осот!
Зітрем в порох нечисть – щасливими будем!
Не раб український народ!

П. Санжара. «Вставайте до бою!»


Для мене є дуже важливим те, що відбувається в Україні. Тому, звичайно, мені не байдужа доля моєї рідної країни, доля людей, які проживають на цій землі.

Я переконаний в тому, що магнати, які встановили тут кланову систему, і ведуть нашу країну до соціально-економічного зубожіння, коли 3-5% утримують всі народні багатства країни, а 95% працюють на цих людей, будуть сидіти за ґратами, а награбоване буде повернуто народу.

Україна – сильна держава, а українці – вільна нація, життєлюбний народ, який заслуговує жити краще. Для цього дійсно потрібно багато працювати та кожен з нас для цього має прикладати максимально зусиль.

Маючи значний досвід роботи та відповідну вищу професійну освіту, я відчуваю в собі сили до того, що я здатний змінити в цій країні на краще багато чого. Серед іншого, я зараз, займаючись роботою адвоката, кожного дня стикаюсь із грубими порушеннями законних прав людини і громадянина, що в черговий раз підтверджує те, що правоохоронна система потребує дійсно докорінних змін. І не лише правоохоронна система, але й економічна система, яка призводить до зловживань, розкрадань, корупції – але все це відбувається виключно тому, що в країні це дозволяється, в країну приходять до влади не ті люди, які плекаються не за державні інтереси, а приходять для того, щоб займатися грабіжництвом та розглядають Україну як бізнес-проект.

Україна – це не проект купки магнатів, а Держава вільних громадян, які є нащадками козацького роду!

Завжди на Україні піднімалися мужні, волелюбні люди, щоб врятувати рідну землю від поневолення. Український народ ніколи і нікому не корився. Вся історія українського народу складається з мужньої та героїчної боротьби за своє національне визволення, становлення державності, незалежність, волю.

Сучасна Україна – це країна з великими можливостями. У нас є все для того, щоб досягти благополуччя для всіх – географічне положення, корисні копалини, родюча земля, розумні та працьовиті люди.

На цьому нелегкому шляху ми стикаємося з необхідністю вирішити багато важливих проблем. Нехай ніколи не настане для нас той «проклятий тиждень і день», коли ми перестанемо пишатися, що ми – Українці! Пишаймося ж тим, що ми діти Великого, Доброго і Славного народу, пам’ятаймо:

…є в нас душа, повна
власних чеснот і щедрот,
І що є у нас дума, яка ще
од Байди нам в’ється.
І що ми на Вкраїні таки
український народ,
А не просто юрба, що у звітах
населенням зветься.

В. Баранов. «Українці мої»

Банк офіційних фотографій для ЗМІ

Ви можете ознайомитися з фотоматеріалами
  • Більше