Головна / Публікації та новини / «Провокація і політичні ігрища з метою дискредитації правлячої влади» – адвокат Войченко про ситуацію з депутатом Юрченко

публікації та новини

 • Підзаголовок
 • «Провокація і політичні ігрища з метою дискредитації правлячої влади» – адвокат Войченко про ситуацію з депутатом Юрченко

  Сен - 22 - 2020

  Адвокат Сергій Войченко вважає, що все, що відбувається з Олександром Юрченком – це не більше, ніж провокація, яка була спеціально спровокована НАБУ і САП. Про це він заявив в коментарі для ЕХО Києва, 17 вересня.

  Войченко зазначає, що за п’ять років правління Петра Порошенка такі органи, як Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура, «не помітили» жодного корупційного скандалу, пов’язаного з командою екс-президента. І це незважаючи на те, що подібні незаконні дії бачив весь народ України.
  «Зараз ми бачимо, що НАБУ і САП фактично діють в інтересах Порошенко і тих, хто ним керує – це західні посольства» – зазначає Войченко.

  Також адвокат повідомив, що у президента України Володимира Зеленського є тільки один вихід з ситуації – це проведення негайної реформи з метою ліквідації САП, НАБУ і Вищого антикорупційного суду, як «неконституційних органів, які нав’язані нам зовнішнім фактором управління України.

  «Зі свого боку, скажу, що навіть прослухавши ці записи, там є чистої води провокація. Ніхто не виходив на цього детектива. Він тоді спровокував посередника і народного депутата, це була чиста провокація – ніякого вимагання хабара там немає. Тому ще раз кажу, що все це – політичні ігрища, спроба дискредитації чинної влади »- зазначає Войченко.

  Адвокат вважає, що до фракції «заслали козачка», який знайшов людину, «клюнув» на пропозицію. Про результат справи Войченко зазначає, що все залежить від того, які слідчі дії будуть проведені і які факти стануть відомі в ході розшифровки записів.

  «Після цього можна щось говорити, але якщо це буде в Вищому антикорупційному суді, то чекати законності складно, тому що центр управління там один і знаходиться він не в Україні» – підвів підсумок Войченко.
  Посилання на першоджерело: https://echokieva.com/uk/provokats-ya-pol-tichn-grischa-z-metoyu-diskreditats-pravlyacho-vladi-advokat-voychenko-pro-situats-yu-z-deputatom-yurchenko/

  Поділитися

  Коментарі

 • Підзаголовок
 • Обсуждение закрыто.