Головна / Публікації та новини / Войченко заявив, що Порошенко повинен відповісти за свої діяння

публікації та новини

 • Підзаголовок
 • Войченко заявив, що Порошенко повинен відповісти за свої діяння

  Авг - 07 - 2019
  Войченко заявив, що Порошенко повинен відповісти за свої діяння

  Український громадський діяч, голова адвокатського об’єднання «Войченко і Дульський» Сергій Войченко вважає, що екс-президент України Петро Порошенко за законом повинен відповісти за все, що він зробив під час правління.

  Про це він розповів в коментарі кореспонденту «Ехо UA».

  «За 5 років Порошенко з командою знищували правоохоронну систему України, послаблювали її, щоб їхні оборудки залишилися непоміченими. І ось Портнов підняв кілька запитань, на які тепер Порошенко і його оточення повинні дати відповідь. Якщо ці факти будуть підтверджені в суді, то можна говорити про вирок і реальний термін покарання. У світовій практиці зафіксовано, коли колишніх президентів, прем’єрів затримували, зокрема за звинуваченнями в корупції, і вони судилися: хтось доводив свою невинуватість, хтось ні. У Петра Олексійовича є один шанс: звернутися до хороших адвокатів, не економлячи на їхній роботі, і щоб ці адвокати у відкритих судових процесах максимально ретельно досліджували обставини. Щоб всі побачили, чи дійсно є його вина, вина інших осіб, а також чи є підстави для притягнення його до кримінальної відповідальності», — сказав він.

  Войченко нагадав, як з 2014 року Порошенко займався поліпшенням свого фінансового стану.

  «З 2014 року ми побачили, що Петро Олексійович, за весь час перебування на посаді президента, замість того, щоб перестати займатися бізнесом, фактично, збільшив свої статки в десятки разів. Неодноразові корупційні скандали, у які потрапляли Порошенко і його оточення за ці 5 років, звичайно, не залишилися непоміченими, і Андрій Володимирович Портнов, як свідомий українець, як людина, якій небайдужа доля України і її майбутнє, взяв на себе таку важливу місію — повідомити в органи досудового розслідування про це. Зараз кримінальне процесуальне законодавство дає можливість зареєструвати кримінальне провадження за заявою А. Портнова або будь-якого іншого громадянина України, і надалі, після розслідування, слідчий вирішить, оголошувати про підозру, направляти потім з обвинувальним актом кримінальне провадження для розгляду по суті», — додав адвокат.

  Він також прокоментував заяву адвоката Порошенка Ігоря Голованя про те, що Портнов намагається чинити психологічний вплив на екс-президента.

  «Звичайно, це не так. Якщо адвокати повинні працювати, то адвокати повинні працювати в правовому полі. Якщо Петру Олексійовичу не комфортно, то нехай згадає, у яких умовах п’ять років поспіль все було, тому що це умови, які створив він і його оточення. Коли в судах по кримінальним справам, по опонентам Порошенка і його влади обпльовували адвокатів, били людей, які приходили підтримувати, виносили на різні сайти, викладаючи про них особисту інформацію. Це не Портнов щось вигадав, не Портнов про це повідомив, Портнов навіть не викладав ту інформацію, яку викладали щодо багатьох і журналістів, і політиків, які були не згодні з владою або не згодні були з позицією Порошенка і його оточення. Тому всі ці заяви, скажімо так, не юридичні», — резюмував Войченко.

   

  Посилання на першоджерело: https://echo-ua.media/uk/vojchenko-zayavil-chto-poroshenko-dolzhen-otvetit-za-svoi-deyaniya-2/

  Поділитися

  Коментарі

 • Підзаголовок
 • Обсуждение закрыто.